Володимир Гройсман: Маємо забезпечити якісну підготовку до Олімпійських ігор – МОГИЛІВ-ПОДІЛЬСЬКИЙ СЬОГОДНІ

Володимир Гройсман: Маємо забезпечити якісну підготовку до Олімпійських ігор

Завдання влади – створити умови для посилення та розвитку українського професійного спорту та забезпечити якісну підготовку спортсменів до ХХХІ літньої Олімпіади у Ріо-де-Жанейро. Про це заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, головуючи на засіданні Організаційного комітету з підготовки та участі спортсменів України в Олімпійських, Паралімпійських і Дефлімпійських іграх, Всесвітніх універсіадах, чемпіонатах світу та Європи у п’ятницю, 27 травня.

“Наші спортсмени привертають увагу своїми досягненнями. Маємо серйозний, професійний спорт, маємо досягнення. І наше з вами завдання, тих людей, хто приймає рішення, – створити умови, щоб цей рух підсилити, дати можливість спортсменам якісно підготуватися до Олімпіади і виконати від нас залежні усі завдання, які дадуть змогу за 70 днів якісно підготуватися до літньої Олімпіади”, – заявив Володимир Гройсман.

Тільки за останній місяць українські спортсмени здобули 200 нагород, повідомив Прем’єр-міністр. “Наша спортивна доблесть сьогодні лунає на увесь світ”, – зауважив він.

“Нам дуже важливо – від спортивних шкіл на місцях до олімпійського руху – побудувати якісну систему підтримки і створення умов для того, щоби наші спортсмени мали можливість отримати якісну підготовку і отримати заслужену перемогу”, – підкреслив Прем’єр-міністр.

Голова Уряду зазначив, що з 2016 року питання підтримки спорту та фізичної культури знаходяться у координації місцевої влади. Він зауважив, що у результаті фінансової децентралізації доходи місцевих бюджетів зросли на близько 40%. Зважаючи на це, Володимир Гройсман закликав органи місцевої влади розвивати спортивний рух та інвестувати у нього ресурси.

Прем’єр-міністр також наголосив на значущості досягнень українських паралімпійців. “Ніхто не ставить під питання те, що наші паралімпійці досягають свої досягнення у величезній боротьбі. Той, хто хоче применшити їхній внесок нічого не розуміє. Щоб зрозуміти, треба подивитися на життя людини з обмеженими можливостями”, – зазначив він. “Уряд забезпечить постійне фінансове забезпечення Олімпійського навчально-спортивного центру “Конча-Заспа”, – зауважив Володимир Гройсман.

Голова Уряду повідомив, що незважаючи на складну ситуацію у країні, були забезпечені видатки для підготовки олімпійських спортсменів.

Прем’єр-міністр оглянув матеріально-технічну базу Олімпійського навчально-спортивного центру та відвідав тренування національної юніорської збірної команди з греко-римської боротьби, національної збірної команди зі спортивної гімнастики, олімпійської збірної команди з важкої атлетики.

Володимир Гройсман також поспілкувався із національною паралімпійською збірною командою з фехтування. Відповідаючи на прохання воїна АТО та Президента Національного комітету спорту інвалідів Валерія Сушкевича, він запевнив, що Уряд у липні профінансує закупівлю мікроавтобусу для транспортування бійців АТО, що проходять фізкультурно-спортивну реабілітацію за програмою “Повернення до життя” у Західному реабілітаційно-спортивному центрі у Львівській області.

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Блогеры становляться опаснее ИГИла и Гитлера

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Как снять головную боль за несколько минут?

Выбран самый красивый мужчина в мире

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

85-летняя модель: “Больше еды я люблю только секс!”

Назван самый сексуальный холостяк земли

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Крупнейший секс-скандал в истории США

Как заработать на “лайках” в Instagram

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

“Это так ужасно”, – принц Чарльз о браке с принцессой Дианой

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

Человек-синтол остался без «рук-базук»

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли но что-то пошло не так

Непрекращающаяся эрекция захватила ирландскую деревушку

Китайский школьник похвастался трупом обезглавленной им матери перед друзьями

Никто не идеален: знаменитости, имеющие изъяны тела (ФОТО)

Мужчина изнасиловал, а затем и убил свою 3-недельную дочь

Дивні сексуальні практики – збочення чи природа?

Жінка застрягла у вікні, коли викидала свої фекалії під час побачення

Знаменитые женщины с пышной и натуральной грудью

Эта девушка использовала Instagram, чтобы показать свою невероятную трансформацию

Супермаркет убрал с полок всю иностранную еду, чтобы высказать свое мнение относительно расизма

Правила здорового похудение без диет

Leave a comment

Your email address will not be published.


*